Doğrulama düzeyinizi seçin

Domain Validation (DV)

Yalnızca alan doğrulaması. Dakikalar içinde verilir. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için idealdir.

Sadece..
$17.95 USD/Yıllık

Organization Validation (OV)

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgileri kabul eden sayfalar için idealdir.

Sadece..
$99.00 USD/Yıllık

Extended Validation (EV)

Tam kimlik doğrulaması. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen İş ve E-ticaret siteleri için idealdir.

Sadece..
$179.00 USD/Yıllık

Hangisini seçeceğinizden emin değil misiniz? Karar vermenize yardımcı olalım

SSL Nedir?

SSL Sertifikaları internet güvenliği için esastır. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde aktarılmasına izin vermek için kullanılırlar.

 • Bir tarayıcı ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir asma kilit yerleştirir
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standard SSL (Domain Validated) Certificates are the easiest and most common type of SSL certificate. OV and EV Certificates also authenticate the identity of the company or organization that holds the certificate providing more trust to end users.

With our SSL certificate services*, you won't need to take manual steps to configure and deploy new certificates every year. We generate a renewal order automatically when your certificate nears the end of its validity. After payment, we will automatically configure, validate, and provision your new certificate for you.

* Your domain must be hosted through the same hosting provider who sold the SSL certificate, and the server must use cPanel, Plesk, or DirectAdmin.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web sitenizin ziyaretçileri ve işletmeniz için güven ve çevrimiçi güvenlik oluşturun.

Google, Web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların Google aracılığıyla eriştiği sitelerin güvenli olmasını sağlamayı içeriyor. Bu nedenle, SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamadan yararlandığı gösterilmiştir.

Web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için daha birçok neden var:

Hassas verileri şifreleyin

Kullanıcı gizliliğini koruyun

Güvenli online işlemler

Web sitesi sahipliğinizi kanıtlayın

HTTPS'yi ve kilit simgesini etkinleştirin

SEO sıralamasını artırın

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

Web pages not served via HTTPS are now being displayed as ‘not secure’ in Google Chrome and Mozilla Firefox. Don't let your website be one of them. Add SSL today.

Dakikalar içerisinde web sitenizi güvenceye alın

Doğru Sertifika Türünü Seçmeme Yardım Edin

Çevrimiçi güvenliğe duyulan ihtiyaç evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit şekilde oluşturulmaz. Aşağıdaki kılavuz, hangi sertifika türünün sizin için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Domain Doğrulama (DV)

 • Yalnızca alan adının sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Dakikalar içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Ideal for non-critical web pages

Think of DV like getting a library card—no confirmation of who you really are, very minimal requirements to obtain and issued very quickly.

Alan Adı Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

Organization Validation (OV)

 • Başvuru sahibinin kimliğinin doğrulanması dahil gelişmiş doğrulama
 • Bir gün içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için ideal

Think of OV like getting a driver’s license—more hoops to jump through than a library card but more trusted as a form of identification.

Browse Organization Validation Certificates

Extended Validation (EV)

 • SSL Sertifikaları için en yüksek kimlik doğrulamasını temsil eden standartlara dayalı yaklaşım
 • Genellikle 1-3 gün içinde verilir
 • Tarayıcı ve diğer endüstri uyumluluğunu korur

E-ticaret, online bankacılık, hesap kayıtları dahil hassas web sayfaları için idealdir

EV'yi bir pasaport almak gibi düşünün - bir kütüphane kartı veya ehliyetten çok daha sıkı süreçler, daha uzun teslim süreleri ve kim olduğunuzun daha fazla doğrulanması. Kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak uluslararası alanda tanınır.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

SSL Sertifikaları

RapidSSL

RapidSSL® Certificates help you keep your customers' transactions secure with up to 256-bit data encryption and site authentication. Buy a certificate and speed through enrollment with automated domain control validation. Best of all, our SSL certificates are among the most affordable in the industry. We keep our costs down and pass the savings on to you.

GeoTrust QuickSSL Premium

Secure your website fast. GeoTrust® QuickSSL® Premium certificates are one of the quickest ways for you to start protecting online transactions and applications with SSL. With an automatic authentication and issuance process, it takes just minutes to get your QuickSSL Premium SSL certificate. After that, managing and renewing your certificates is a snap. With GeoTrust, you get inexpensive SSL without sacrificing convenience, choice, or reliability.

GeoTrust True BusinessID

Business-class SSL—only better. When it comes to selecting SSL security for your business, you have a lot of choices. With GeoTrust, the decision is easy. GeoTrust® True BusinessID SSL certificates let your customers know that your site is trustworthy and that you take their security seriously enough to get your certificate from a globally trusted certificate authority.

DigiCert Secure Site

Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

DigiCert Secure Site Pro

With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

GeoTrust True Business ID with EV

Make a strong security statement with the green address bar. GeoTrust® True BusinessID with EV (Extended Validation) is our premium business-class SSL security product, visually confirming the highest level of authentication available among SSL certificates. The green bar says it all. Web site visitors really notice when the address bar turns green in their high-security browsers and the organization field starts to rotate between your business name and GeoTrust.

DigiCert Secure Site EV

Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

DigiCert Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Secure your domain and all same level subdomains fast. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certificates are one of the quickest ways to start protecting all your subdomains on a single certificate. Our automated email authentication process means you get your certificate in minutes. With QuickSSL Premium wildcard certificates, you get unlimited subdomains and on an unlimited number of servers - one certificate that will adapt as your business grows.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Simplify certificate management with the convenience of a Wildcard certificate. GeoTrust® True BusinessID Wildcard certificates allow you to secure multiple subdomains on a single certificate, reducing management time and cost. Whether it's your company's home page or your mail server's hostname, protecting sensitive information is your goal — and it's our goal too.

Sık Sorulan Sorular

SSL Sertifikası Nedir?

SSL Sertifikaları internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılmasına izin verir. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüler.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Yalnızca bilgisayarınız ile bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği şey olduğunu doğrulamayı da sağlarlar.

Farklı SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı inceleme düzeyi vardır. Alan Adı Onaylı (DV), Organizasyon Doğrulamalı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert'in bir sertifika vermek için talep ettiği ve onayladığı bilgilerle ilgilidir. Daha yüksek sertifika seviyeleri daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için kuruluş adını ziyaretçilere gösterir.

Wildcard SSL Sertifikası nedir?

Bir Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar, ancak bir web sitesinin sınırsız sayıda alt etki alanına da uygulanabilir. Wildcard SSL sertifikası, kök etki alanını (example.com) ve alt etki alanlarını destekler. Daha fazla bilgi edin

EV SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

Bir EV SSL EV veya Genişletilmiş Doğrulamanın avantajları nelerdir, bugün mevcut olan en yüksek SSL sınıfıdır ve web sitenize diğer SSL Sertifikalarından daha fazla güvenilirlik ve güven verir. Güveni ve tüketici güvenini artırdığı kanıtlanmış, yeşil adres çubuğu ve şirket adınızın görüntüsü gibi özellikler içerirler.

SSL sertifikalarımız, Çevrimiçi Güvenlik alanındaki en güvenilir markalardan bazılarına aittir.

Powered by WHMCompleteSolution