EPosta Anti-Spam Hizmeti, Sadece Sizin İçin

Gelen kutunuzun kontrolü sizde

Gelen E-posta Filtreleme

Ağınızı koruyun

Ağınıza ulaşmadan önce e-postadaki Spam ve Virüsleri ortadan kaldırın

Şu tarihten $50.00 USD/6 Aylık/Alan Adı
Daha fazla bilgi alın Satın al
Powered by

Virüs, reklam ve zararlı içerik barındıran Epostalardan %99.9 oranında kurtulmanız mümkün

Incoming email filtering gives you all these benefits...

En uygun fiyatlarla tam gelen kutusu güvenliği sağlayın
Son derece hassas filtreleme
Kolay konfigürasyon
Gelen e-mail sürekliliğini ve yedekliliği arttırın
Bir çok raporlama deçeneği
E-mailiniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan kullanıcı dostu arayüz
Çalışanlarınızın üretkenliğini artırın
Tüm mail sunucuları ile uyumlu

Gelen E-mail Filtreleme, tüm gelen e-mailleri filtreler ve bu tehditler ağınıza neredeyse %100 doğruluk oranıyla ulaşmadan önce istenmeyen posta ve virüsleri ortadan kaldırır. Kapsamlı kontrol paneli, tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, e-mail sunucunuzun kapalı olması durumunda, e-mailleriniz sıraya alınacaktır. Sıraya alınmış e-mailere, gelen e-mailler sürekliliğinize eklenerek web arayüzü aracılığıyla erişilebilir, okunabilir ve yanıtlanabilir!

Why do you need a professional Incoming Filter?

BT ağ tehditleri riski ile çalışmayı bırakın. Gelen Kutunuz her gün istenmeyen toplu postalarla doluysa, bu profesyonel bir gelen mail filtresi çözümüne ihtiyacınız olduğunu gösterir. Gelen Kutunuz için tam koruma alın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine veda edin!

Nasıl çalışır

Alan adınız gelen posta filtresine (otomatik olarak) dağıtıldıktan ve filtreleme etkinleştirildikten sonra, e-mail SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-mailler güvenli bir şekilde analiz edilir ve gerçek zamanlı olarak taranır. Hiçbir eğitim veya konfigürasyona gerek kalmaz ve her türlü seçeneği iç,nde barındırır. İstenmeyen posta olarak tespit edilen herhangi bir ileti karantinaya taşınırken, istenmeyen posta olmayan ileti e-mail sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel'de, e-mail raporları aracılığıyla veya hatta doğrudan e-mail istemcinizde izlenebilir! İstenmeyen mail ile uğraşırken daha fazla zaman kaybetmeyin, tam kontrol sizde olsun ve enerjinizi işinize verin.

Giden e-mail filtreleme size tüm bu avantajları sağlar...

Artık kara liste yok
Markanızın ve BT sistemlerinizin itibarını koruyun
İlgili maliyetleri listelemekten kaçının
Giden e-mail sürekliliğini ve güvenliğini artırın
Çalışanlarınızın üretkenliğini artırın
Kötüye kullanım yönetilebilirliğini geliştirin

Giden mail filtrelemesi nedir?

Giden E-posta Filtreleme, BT altyapınızın itibarını korumak ve tüm giden e-postalarınızın olması gereken yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu profesyonel çözüm, spam ve virüslerin ağınızdan çıkmasını engelleyecek ve IP'lerinizin bir daha kara listeye alınmasını önleyecektir. Ayrıca, SpamExperts Giden Filtresi, güvenliği ihlal edilmiş hesapları tespit etmek ve spam yapan kullanıcıları kilitlemek için size raporlama ve araçlar sağlar.

Neden ihtiyacın var?

Ağınız bilginiz dışında hiç spam e-posta gönderdi mi? Ağ zayıflıkları nedeniyle, neredeyse her cihaz, giden SMTP'yi iletmek için tehlikeye atılabilir ve bu da siz farkında olmadan ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılım gönderilmesine izin verir! Bu nedenle, profesyonel bir giden posta filtresi çözümüne yatırım yapmanız çok önemlidir. Şirketinizin itibarını koruyun, spam'in ağınızdan çıkmasını önleyin ve e-postanızın her zaman gitmesi gereken yere ulaşması için kara listeye alınmasını önleyin.

E-posta arşivleme size tüm bu avantajları sağlar ...

Gelen ve Giden E-Mail Filtrelemeyi içerir!
Bir daha asla e-mailinizi kaybetmeyin!
Yasal uygunluğa ulaşın
BT sistem performansını iyileştirin
Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi
E-mail sürekliliği, günlük kayıt desteği ve kolay yeniden teslimat eklendi
Sıkıştırılmış, şifrelenmiş ve güvenli arşiv

Email Arşivleme

E-mail Arşivleme, tüm gelen ve giden e-posta iletilerini daha sonra erişim için korur ve saklar. Kayıp veya yanlışlıkla silinen e-postaları kurtarmanın, denetim yanıtını hızlandırmanın, fikri mülkiyet e-maillerini ve eklerini güvenli hale getirmenin yanı sıra dava durumunda kanıt saklama için harika bir yoldur.

Why you need it

Geçen yıla ait önemli bir e-maili arıyor, ancak bulamıyor gibi görünüyor ve bunun sonucunda para cezası veya önemli bir iş anlaşmasını mı kaybediyorsunuz? Bunu profesyonel bir E-mail arşivleme çözümüyle önleyin. E-mail arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedeğini korumak ve yasal olarak uyumlu olmak için kritik bir araçtır.

Aynı zamanda, e-posta alışverişlerinin yargı yetkisi olduğundan ve yasal olarak bağlayıcı olduğundan, e-posta uyumluluğu kuruluşlar için son derece önemli bir endişe haline gelmiştir. Bu nedenle, bazı sektörlerde tüm e-posta mesajlarının güvenli bir yedeğini tutmak ve yasal olarak uyumlu şeklilde saklamak zorunludur.

Kaydolun ve Başlayın

Ürün SeçinEkstra seçenekler

Bulunamadı
Bulunamadı
$50.00 USD/6 Aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Çalışır?

E-Mail, istenmeyen postaları size ulaşmadan önce algılayıp engelleyen SpamExperts akıllı kendi kendine algılayan sunucuları aracılığıyla yönlendirilir.


Filtreleme ne kadar doğru?

Her gün milyonlarca e-mailin işlenmesi sayesinde, e-posta filtrelerimiz %100'e yakın doğrulukla sektör lideri bir orana sahiptir.

Engellenen mesajları kurtarabilir miyim?

Evet, günlük arama, karantina ve diğer birçok araç içeren kapsamlı bir kontrol paneli, sistemden geçen ya da geçmeyen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol etmenizi sağlar.


Kurulum ne kadar sürer?

Kurulum hızlı ve otomatiktir. Birkaç dakika içinde e-postanızı koruyarak çalışır durumda olacaktır.

E-Mail arşivleme nedir?

E-mail günümüzde eb önemli iletişim aracıdır. Arşivlenen e-mailler güvenli bir şekilde saklanır ve size ekstra güven ve gönül rahatlığı sağlar.


Ne kadar e-posta saklayabilirim?

Email Arşivleme, varsayılan olarak 10GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10 GB alanlar eklenebilir.

Powered by WHMCompleteSolution